Pyydämme ystävällisesti lähettämään keskitetysti myös hallituksen jäsenille osoitettavat sähköpostiviestit yhdistyksemme sähköpostiosoitteeseen ljk@ljk.fi.

Puheenjohtaja

Jouko MarttilaJouko Marttila, Kaiku Helsinki Oy
Puh. +358 50 533 2565
Email: jouko.marttila@kaikuhelsinki.fi

 

 

Hallituksen jäsenet

Mika KalliomaaMika Kalliomaa
Varapuheenjohtaja
Email: kalliomaamika@gmail.com

 

 

Ari AaltoAri Aalto
Kansainväliset yhteydet
Puh. +358 400 80 1166
Email: ari.aalto@mantec.eu

 

 

Heidi GutekunstHeidi Gutekunst
Viestintä ja sisällöntuotanto
Puh. +358 40 514 7353
Email: heidi@amara.fi

 

 

Veli-Matti HeiskanenVeli-Matti Heiskanen
Tapahtumat
Puh. +358 50 5319 438
Email: velimatti.heiskanen@gmail.com

 

 

Jari HietalaJari Hietala
CMC-asiat
Puh. +358 40 563 1881
Email: jari.hietala@asianinsiders.com

 

 

Sopimusjuridiikan jäsenpalvelut

Harri Kukkula
Asianajaja
Puh. +358 40 861 5034
Email: harri.kukkula@lexhill.fi

 

Postiosoite

LJK ry
c/o Kaiku Group/Marttila
Lönnrotinkatu 11
00120 Helsinki

Sosiaalinen media

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ljkyhdistys
Facebook: https://www.facebook.com/konsultit

Laskutusyhteystiedot

Laskut toivomme ensisijaisesti verkkolaskuina:

Verkkolaskuosoite: 003711017764
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen, laskut liitteineen pyydetään sähköpostilla osoitteeseen:

laskut@administer.fi
Laskussa tulee näkyä vastaanottajana Liikkeenjohdon konsultit LJK ry.

Ota yhteyttä