Pyydämme ystävällisesti olemaan suoraan yhteydessä hallituksen jäseniin heidän vastuualueelleen kuuluvissa asioissa.

Puheenjohtaja

Jouko MarttilaJouko Marttila,
Kaiku Group Oy
Puh. +358 50 533 2565
jouko.marttila@kaiku.fi
www.linkedin.com/in/joukomarttila/

 

 Hallituksen jäsenet

Mika Kalliomaa

Mika Kalliomaa
Varapuheenjohtaja
kalliomaamika@gmail.com

 

 

Ari Aalto

Ari Aalto
Kansainväliset yhteydet
Puh. +358 400 80 1166
ari.aalto@mantec.eu

 

 

Heidi Gutekunst

Heidi Gutekunst
Viestintä ja sisällöntuotanto
Puh. +358 40 514 7353
heidi@amara.fi

 

 

Veli-Matti Heiskanen

Veli-Matti Heiskanen
Tapahtumat
Puh. +358 50 5319 438
velimatti.heiskanen@gmail.com

 

 

Jari Hietala

Jari Hietala
CMC-asiat
Puh. +358 40 563 1881
jari.hietala@asianinsiders.com

 

 

Sopimusjuridiikan jäsenpalvelut

Harri Kukkula
Asianajaja
Puh. +358 40 861 5034
Email: harri.kukkula@lexhill.fi

 

Postiosoite

LJK ry c/o Kaiku Group/Marttila Lönnrotinkatu 11 00120 Helsinki

Sosiaalinen media

https://www.linkedin.com/company/ljkyhdistys

Laskutusyhteystiedot

Laskut toivomme ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskuosoite: 003711017764 Operaattori: Basware Oyj Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen, laskut liitteineen pyydetään sähköpostilla osoitteeseen: laskut@administer.fi Laskussa tulee näkyä vastaanottajana Liikkeenjohdon konsultit LJK ry.

Ota yhteyttä