Pyydämme ystävällisesti lähettämään keskitetysti myös hallituksen jäsenille osoitettavat sähköpostiviestit yhdistyksemme sähköpostiosoitteeseen ljk@ljk.fi.

Puheenjohtaja

Ara Hopia, Kulmia Group Oy
Mobile: +358 50 404 7845
Email: ara.hopia@kulmia.fi

Varapuheenjohtaja

Sami Jalonen, MLP Modular Learning Processes Oy
Mobile: +358 400 605 225
Email: sami.jalonen@mlp.fi

Sopimusjuridiikan jäsenpalvelut

Harri Kukkula
Asianajaja
Mobile: +358 40 861 5034
Email: harri.kukkula@lexhill.fi

Sosiaalinen media

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ljkyhdistys
Facebook: https://www.facebook.com/konsultit

Hallituksen jäsenet

Hanna Ahtola
Mobile: +358 50 381 4708
Email: hanna.ahtola@reflector.fi

Ari Koli
Mobile: +358 50 48 60 752
Email:
ari.koli@nitor.com

Jouni Suonpää
Mobile: +358 400 640 039
Email:
jouni.suonpaa@cimson.fi

Harri Turunen
Mobile: +358 40 566 89 28
Email: harri.turunen@yrityskehitys.com

Laskutusyhteystiedot

Laskut toivomme ensisijaisesti verkkolaskuina:

Verkkolaskuosoite: 003711017764
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen, laskut liitteineen pyydetään sähköpostilla osoitteeseen:

laskut@administer.fi
Laskussa tulee näkyä vastaanottajana Liikeenjohdon konsultit LJK ry.

POSTIOSOITE:

Liike-elämän ja johdon konsultit LJK ry
World Trade Center Helsinki
PL 800
00101 HELSINKI

Sähköposti:
ljk@ljk.fi

Jäsenpalvelut:
Ari Aalto, ljk@ljk.fi, puh. 0400- 801 166

Feaco, ICMCI, CMC, eettinen lautakunta ja sidosryhmät

Timo Silén, ljk@ljk.fi, puh. 040-564 5995

LASKUTUSOSOITE:

Paperilaskujen toimitusosoite:
Liike-elämän ja johdon konsultit LJK ry
00064 ADMINISTER
tai skannattuna sähköpostilla: laskut@administer.fi

E-laskut:
Verkkolaskuosoite: 003711017764
Operaattori: BasWare, BAWCFI22

Yhdistys ei hyväksy Word Trade Centerin toimipisteen osoitteeseen tai muutoin kuin em. osoitteisiin lähetettyjä laskuja tai niiden perusteelle vaadittuja perintä tai ulosottokuluja.

Ota yhteyttä